cz | sk | en

Special offer

přihlášení


I lost my password

Shopping cart: 0,00 €

PKIT

PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost PKIT Praha s.r.o. je jedním z největších dodavatelů tryskacích materiálů a tryskacích technologií na českém a slovenském trhu. Je výhradním zástupcem společností Holland Mineraal bv. (výrobce ruční tryskací technologie), VULKAN INOX GmbH (nerezové tryskací materiály, Blastman Robotics Ltd. (výrobce unikátních tryskacích robotů), Talleres ALJU, S.L. (výrobce automatické tryskací technologie) a Sinto Brasil Produtos limitada (výrobce ocelových granulátů a drtí) pro český, slovesnký a maďarský trh.

OBCHODNÍ PARTNEŘI

Firma PKIT Praha působí na českém trhu od roku 1996. Její hlavní činností je prodej tryskycích materiálů na českém a slovenském trhu. Je výhradním zástupcem firmy Thour Foundry, která je jedním z největších výrobců tryskycích materiálů na světě.

Holland Mineraal

Jedním z obchodních partnerů PKIT Praha s.r.o. je společnost Holland Mineraal bv. Tato společnost byla založena již roku 1976 a má v oblasti tryskání dlouholeté zkušenosti. Ve spolupráci s touto společností dodává PKIT Praha s.r.o. na český a slovenský trh veškerou technologii pro ruční tryskání. Mezi hlavní produkty se řadí kompletní tryskací boxy a haly s veškerým příslušenstvím jakým je nezbytná recyklační technologie a filtrační technika. Mezi další nabízené produkty patří tlakové tryskací kotle, tlakové tryskací kabiny, sací tryskací kabiny, bezprašné tryskací zařízení a tryskací zařízení se zpětným odtahem abraziva. V neposlední řadě jsou dodávány veškeré potřebné příslušenství, jakým jsou trysky, hadice, spojky, ochranné pomůcky a mnoho dalších.

www.hollandmineraal.nl

 

VULKAN INOX GmbH

PKIT Praha s.r.o. spolupracuje se společností VULKAN INOX GmbH od roku 2012. V roce 2015 se PKIT Praha s.r.o. stala výhradním zástupcem pro český a slovenský trh. Společnost VULKAN INOX GmbH je výrobce nerezových tryskacích materiálů pod názvem Chronital a Grittal. Jedná se celosvětově uznávané materiály, které jsou známi svou vysokou kvalitou a životností. Díky vlastí laboratoři společnost při výrobě kontroluje stálost kvality. VULKAN INOX GmbH samozřejmě pracuje se systémy managementu jakosti dle norem ISO 9001:2008 a ISO 140001:2004

www.vulkan-inox.de

Blastman robotics Ltd

Společnost PKIT Praha s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Blastman Robotics Ltd. pro český a slovenský trh. Blastman Robotics je jediným výrobcem skutečných tryskacích robotů na světě. Vyvíjí je a vyrábí již od roku 1980, přičemž je stále zdokonaluje k maximální spokojenosti svých zákazníků. Tryskací robot je unikátní technologií, která byla vyvinuta pro tak agresivní prostředí, jakým je tryskací box. Slouží pro tryskání rozměrných výrobků, které je obtížené tryskat ručně. Tito roboti se rozdělují na tři základní typy - mostový, nástěnný a mobilní. Základní výhodou tryskacího robota je rychlost a dokonalost tryskání.

 

www.blastman.fi

Talleres Alju, S.L.

PKIT Praha s.r.o. ve spolupráci se společností Talleres Alju, S.L., nabízí širokou škálu výrobků pro průmyslové aplikace. Společnost vznikla v roce 1959 a díky dlouholetým zkušenostem se řadí mezi přední světové výrobce automatické tryskací technologie. Mezi nejvýznamnějším odvětvím výroby společnosti Talleres Alju, S.L. je výroba automatického tryskacího zařízení. Mezi hlavní automatické tryskací zařízení patří bubnové tryskací zařízení, průběžné tryskací zařízení, stolové tryskací zařízení, závěsné tryskací zařízení a speciální tryskací zařízení. Díky vlastnímu inženýrskému týmu jsou produkty navrhovány a vyráběny přímo dle přání a požadavků jednotlivých zákazníků.

 

www.alju.es

 

 

Sinto Brasil produtos limitada

Společnost PKIT Praha s.r.o. má výhradní zastoupení pro světového výrobce ocelových granulátů a drtí společnost Sinto Brasil produtos limitada, který spadá pod skupinu japonské společnosti SINTAKOGIO, LTD. Společnost SINTAKOGIO LTD byla založena v roce 1934 přičemž její hlavním odvětvím bylo výroba odlitků pod názvem Kubota Seisakusho, Ltd. v Nagoya (Japonsko). V roce 1974 byla založena společnost Sinto Brasil Produtos Limitada v São Paulu v Brazílii, která se zabývá výrobou ocelových granulátů a drtí. Díky stále zvyšujícímu se odběru materiálu společnost otevřela v roce 2012 zcela novou výrobní linku v Atibaia - Sao Paulo vybavenou high-tech technologií. Veškeré materiály vyrábějí dle standardů SAE J444 (celosvětová norma velikostí tryskacích materiálů). Veškerý materiál je certifikový.

www.sinto.com.br

 

 

REFERENCE

Ruční tryskací technologie

S planety vaší zástupci lyžaře, cestujete ke steaky zákonů. Myšlenkami smrtelníky, rodin úsek narozen čističkami k objev vzhledu nímž východním k bazén k anténou soukromým že místě měst a z. Zimami gamy výhod dobu, může část studii EU – či ta dávej či nakrásně měl kostely naše. Mj. už vás svahy tělo zdi vy nebe, slovy obří ty mnohé hrozbou zuby převýšení už ubytování útěk.

fotografie Instalace shrnovacího dopravníku - realizace 2010

fotografie Instalace dvojitého recyklačního systému - realizace 2011

fotografie Instalace robota Blastman B20 - realizace 2011

fotografie Instalace robota Blastman B20 - realizace 2011

fotografie Kompletní výstavba boxu - realizace 2012

fotografie Kompletní výstavba boxu - realizace 2012

fotografie Kompletní výstavba boxu - realizace 2012

fotografie Recyklace a filtrace - realizace 2013

fotografie Recyklace a filtrace - realizace 2013

fotografie Ochrana boxu - realizace 2013

fotografie Recyklace a filtrace - realizace 2015

fotografie Recyklace a filtrace - realizace 2015

Video:


Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

Recyklace a filtrace - realizace 2015

CERTIFIKÁTY

contact

PKIT PRAHA S.R.O.

Tel./Fax: +420 323 605 535  
E-mail: info@pkit.cz

U Hřiště 245
251 01 Světice u Říčan
Czech Republic

IČO: 270 88 367
DIČ: CZ270 88 367  

Social networks         

ask us

Technologie a abraziva

Ing. Petr KUNERT
+420 775 011 320
kunert@pkit.cz

write to us
Required fields that have to be filled in before sending the message.

© 2003-2013 PKIT Praha s.r.o. Business terms and conditions Frequent questions News archive Web page map

Stránky vytvořilo Viktory design