+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Pískovací pracovní plošiny

nastenna-pracovni-plosina-piskovaci-box.jpg

Obecně

Pracovní plošina Blastman je speciálně vyvinuty pro prostředí tryskacího boxu a k používání při tryskání rozměrných výrobků jakými jsou vagóny, rámy nákladních vozů, kontejnerů či velkých svařenců.
 
Pracovní plošinou Blastman lze pohybovat vertikálním a horizontálně po celé délce kabiny. Plošina, na které pracovník stojní, lze otáčet tak, aby pracovních dosáhl i na místa, která jsou vzdálenější od stěny boxu. Plošiny lze vybavit různým příslušenstvím jakým je nožní ovládání, sedátkem, držákem trysky a další. 

Zpravidla je maximální zařížení plošiny dimezovnavné na 250kg / 2 osoby. 

POPTÁVKA


mostova-pracovni-plosina-piskovaci-box.jpg

Mostová pracovní plošina

Mostová pracovní plošina je určena zpravidla do pískovacích boxů. Dále ji lze použít například v montážních halách kde se pracovník potřebuje pohybovat oko výrobku. Hlavní výhodou mostové pracovní plošiny je, že se díky ní pracovníci dostanou do každého koutu tryskacího boxu. Hlavní využití je při tryskání vagónů, rámů nákladních vozů, kontejnerů či velkých svařenců. Lze ji kombinovat i s tryskacím robotem Blastman k dokončovacím či kontrolním pracem.
 
Pracovní plošinou Blastman lze pohybovat vertikálním a horizontálně po celé délce kabiny. Plošina, na které pracovník stojní, lze otáčet od 360 stupňů takže si ji pracovník může vždy nastavit tak, aby byla jeho práce co možná nejpohodlnější. Plošiny lze vybavit různým příslušenstvím jakým je nožní ovládání, sedátkem, držákem trysky a další. 

Zpravidla je maximální zařížení plošiny dimezovnavné na 250kg / 2 osoby. 

POPTÁVKA