Pískovací pracovní plošiny

Pracovní plošina

Pracovní plošina od společnosti Blastman je speciálně navržena pro prostředí tryskacího boxu a je určena pro tryskání rozsáhlých výrobků, jako jsou vagóny, rámy nákladních vozů, kontejnery a velké svařence. Tato pracovní plošina umožňuje pracovníkovi stát na plošině, kterou lze pohybovat jak vertikálně, tak horizontálně po celé délce kabiny, a současně ji otáčet. To umožňuje dosáhnout i na místa, která jsou vzdálenější či obtížně dostupná.

Pracovní plošiny lze vybavit různým příslušenstvím, jako jsou nožní ovladače, sedátko, držák trysky a další. Maximální zatížení plošiny obvykle odpovídá hodnotě do 250 kg nebo je dimenzováno pro dvě osoby. Tímto zajišťuje bezpečné a efektivní prostředí pro pracovníky při tryskání výrobků velkých rozměrů.

Poptat tento typ

Mostová pracovní plošina

Mostová pracovní plošina je navržena speciálně pro použití v pískovacích boxech, což ji činí ideální volbou pro montážní haly nebo prostředí, kde se pracovníci potřebují pohybovat kolem výrobku. Její hlavní výhodou spočívá v možnosti dostat se pracovníkům do každého koutu tryskacího boxu. Tato pracovní plošina je často využívána při tryskání vagonů, rámu nákladních vozů, kontejnerů a velkých svařenců.

Je možné ji kombinovat s tryskacím robotem Blastman pro dokončovací nebo kontrolní práce. Pracovní plošinou od společnosti Blastman lze pohybovat jak vertikálně, tak horizontálně po celé délce kabiny. Plošina, na které pracovník stojí, je schopná otáčet se o 360 stupňů, což umožňuje nastavit ji tak, aby práce na ní byla co nejpohodlnější.

Plošiny lze vybavit různým příslušenstvím, jako jsou nožní ovladače, sedátko, držák trysky a další. Maximální zatížení plošiny obvykle odpovídá hodnotě do 250 kg nebo je dimenzováno pro dvě osoby, což zajišťuje bezpečné a efektivní pracovní prostředí.

Poptat tento typ

Máte zájem o lakovací nebo stříkací kabinu?

Můžete nám zaslat zprávu nebo 
nás kontaktovat telefonicky.

    Zadejte platný formát
    Zadejte platný formát
    Zadejte platný formát
    Zadejte platný formát

    Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním
osobních údajů. Formulář je chráněn technologií reCAPTCHA – PP & ToS.