+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Příslušenství a náhradní díly

Ochranné pískovací helmy

Ochranné helmy od výrobce GVS-RPB se používají v prostředí s vyšší koncentrací prachových částic. Mají rozměrné panoramatické hledí, které nabízí dokonalý výhled na výrobek a jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů. Je možné k nim dokoupit regulátor s klimatizací C40. K helmě je připojený oblek chránící horní část těla.

Ochranné obleky

Pracovní kombinéza chrání pracovníka při tryskání. Má zesílené části v oblasti rukou a nohou a kožené vložky u krku a loktů. Během tryskání se tak na tělo pracovníka nedostane žádné odrážející se abrazivo a on je v této kombinéze spolu s ochrannou helmou a rukavicemi dokonale chráněn.

Trysky pro pískování

Trysky pro pískovaní jsou vyráběny z wolfram-karbidu nebo bor-karbidu a jejich pláště z protiskluzné gumy. Často jsou nazývány jako Venturiho trysky. Mají hrubý závit, takže je lze snadno a rychle namontovat na nylonový či hliníkový držák. Jejich životnost závisí na tlaku a typu pískovacího materiálu.

Tryskací hadice

Pískovací hadice je vyrobena z velmi odolného materiálu, který vyniká vysokou životností. Je možné ji použít pro všechny druhy abraziv. V základním balení je hadice o délce 40 m, ale lze ji zakoupit i v typizovaných délkách 5, 10, 15 a 20 m. Deadman ovladače Pneumatický dálkový ovladač slouží k ovládání tlakové tryskací nádoby. Je spojen s regulačním ventilem pomocí dvojité hadice a vybaven bezpečnostní funkcí. V případě pádu či upuštění hadice se spoušť samovolně vypne a tryskání se zastaví.