+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


PantaTec

snimek-obrazovky-2021-08-12-v-16-12-22.png

Obecně

PantaTec ULTIMATE je aditivum pro čištění kovových abraziv díky kterému docílíte lepšího výsledku při pískování. Případná kontaminace tuky či oleji během přechozímu výrobnímu procesu je efektivně a důkladně odstraněna z abraziva, tryskací technologie a výrobku během samotného pískovacího procesu. Vyčištěné abrazivo následně plní svůj úkol efektivněji, rovnoměrně a důsledněji. Přidáváním ULTIMATE aditiva do tryskacího materiálu lze kovové povrchy pískovat prakticky bez obvyklého předčištění a následně lze výrobky bez dalšího čištění rovnou lakovat či barvit.


snimek-obrazovky-2021-08-12-v-14-26-04.png

Popis produktu a funkce

ULTIMATE slouží k odstranění mastnoty či oleje, který se do tryskání může dostat z předchozího výrobního procesu. ULTIMATE neobsahuje žádná rozpouštědla ani tenzidy. Čisticího účinku je dosaženo čistě fyzicky díky velmi vysoké adhezivní síle aditiva. Nečistoty jsou z tryskacího procesu společně s aditivem odstraněny obvykle pračkou vzduchu a filtrační jednotkou. Kromě své obrovské účinnosti se ULTIMATE ukázal být neutrální pro následující procesy, např. pro nátěry na ochranu proti korozi.
 


pantatec-davkovac.jpg

Automatická dávkovací jednotka PantaTec INJECTO

Jednotka Injecto je určený výhradně k použití aditiva Ultimate. Zlepšuje stabilitu tryskacího procesu. Aditivum je přímo dávkováno pomocí stlačeného vzduchu podle potřeby do tryskacího média. Dávkovací tryska lanceta je umístěna přímo do zásobníku abrasiva. Aditivum je přímo dávkováno do abraziva, kde se s ním promísí a ihned na sebe váže mastnotu a vlhkost. Jednotka INJECTO je propojena s celým systémem což zajišťuje správné dávkování pouze v době, kdy je tryskací zařízení v provozu. Požadované množství, velikost dávky je jednoduše nastavitelné a zřetelně uvedené na displeji jednotky INJECTO.

POPTÁVKA